PenumbraOTS/MazurryOTS

Oficjalna strone OTSa.


#1 2009-01-08 20:32:03

WebZen

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 28
Punktów :   

Rekrutacja na stanowisko Tutor/GM

Fakt iż OTS startuje praktycznie od nowa ogłaszam nabór na stanowisko Tutor/GM. Nie ma już możliwości zakupu GMa za realne pieniądze gdyż korzystały z tego osoby nie kompetentne. Obecnie poszukuje osób które wiedzą jak wygląda praca GMa. A więc od teraz możecie się wykazać.

Proszę o zgłaszanie swoich kandydatur w tym temacie. Będę obserwował postępowanie tych osób w grze oraz na forum. Te z nich które wykażą największe zaangażowanie zostaną prze zemnie wyróżnione a w dalszej weryfikacji kilka z nich otrzyma stanowisko Tutora bądź GMa. Proszę o nie pisanie do mnie! Sam wybiorę osoby które moim zdaniem się nadają. A więc nie narzucać mi się!


//Pamiętajcie wszyscy gm niema komend robienia itemów!! Wiec od razu zapomnijcie ze coś se zrobicie//Wacik

ZGŁOSZENIA DO 9.01.09r. godz. 20

Ostatnio edytowany przez Waciktey (2009-01-08 21:19:07)

Offline

 

#2 2009-01-08 20:36:05

VolteX

Użytkownik

9457800
Skąd: Gorzów Wielkopolski ,Lubuskie
Zarejestrowany: 2009-01-01
Posty: 103
Punktów :   
Nick na ots: Voltex(jest ale nie ten sam):<
Profesja: Elder Druid(był)
Gildia: Stworzę(przeszłość)
Poziom: Był 36k (przed resem).
Skille: Mlvl 131(był)
WWW

Re: Rekrutacja na stanowisko Tutor/GM

Witam.
Ja zgłaszam swoją kandydaturę dlatego ,że nie gram tu jako gracz.
Za dużo się napracowałem przy postaci,zarabianiu kasy.
Zgłaszam się także dlatego ,że mam dużo czasu ,a niemam jak go wykorzystać.
Bardziej lubię forum ,ale w tibi też świetnie sobie radzę.
Szczerze mówiąc zbrzydł mi ten ots przez ten res postaci ,ale cóż.Związne są z nim moje wspomnienia ,dlatego go nie opuszczę.
Znam komendy tutor/gm.
Jestem dobrym mapperem.
Znam język polski co do niektórych.
Pozdrowienia dla teamu ots.
Znam ,także booty do tibi(bardzo dobrze) więc wiem jak im zapobiec.
Jestem uczciwym graczem.
Jak chcecie pomoc to pisać:
nick w grze Voltex.
Znam Questy:
Pandemonium Armor
Winged Helmet
OTS Quest - mistic turban,blessed shield,warlord sword,horned helmet
Bast Skirt
Eagle Shield
Magiczne Klapki Zapomnienia
Demon Legs
ITP..

Ostatnio edytowany przez VolteX (2009-01-09 17:18:23)


Tylko Tibia i Stal KS!!!
Chcesz SC?To Zarób..Se..

Offline

 

#3 2009-01-08 20:41:31

Eternal Oblivion

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 21
Punktów :   

Re: Rekrutacja na stanowisko Tutor/GM

Chcialbym Byc Gm poniewaz :
mam troche za duzo czasu  z ktorym niemam co zrobic
chcialbym miec wklad w ta gre...

    gralem przed rr charow a teraz niechce mi sie odrazbiac kasy i lvl wiec chcialbym pomagac high-lvl and low-lvl

znajomosc komend gm nie jest mi obca ;p prowadzilem swoj ots niestety klapa
online 30 ( 90 ) 100 ;/\
nie bylo kasy na dedyka. :<
Wiekszosc Graczy mnie kojarzy poniewaz zawsze bylem "aktywny" ;p ^^ mam nadzieje ze dostane Tu posadke.

Wiem ze w Tym poscie tego nie mozna zauwazyc ale w przeciwienstwie do niektorych gm/god potrafie pisac po Polsku ;d


PzdR Od Eternal Oblivion

Ostatnio edytowany przez Eternal Oblivion (2009-01-08 20:42:20)

Offline

 

#4 2009-01-08 20:41:57

PROTEKFAN

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: Rekrutacja na stanowisko Tutor/GM

Również zgłaszam się na tutora bądź gm. W tibi dobrze mi idzie a także znam tego otsa a także skrypty itd mogę nawet jeżeli to będzie potrzebne przerobić mapę

Offline

 

#5 2009-01-08 20:49:55

Draki

Użytkownik

10354536
Skąd: Kłodzko
Zarejestrowany: 2009-01-08
Posty: 25
Punktów :   
Nick na ots: Draki
Profesja: Pall
Gildia: Samotnicy
Poziom: 3k+
Skille: m lvl 31
WWW

Re: Rekrutacja na stanowisko Tutor/GM

Zgłaszam się! Chciał bym pomóc graczom w rozwiązywaniu problemów. Mam cały dzień na pomoc. Doświadczenie wieloletnie. Przeważnie byłem jako członek teamu (znam się na wszystkim) acc maker jest mi znany przez Xampp i web server, Map editor to przeważnie RME, skrypty lubię w języku HTML i C++. Myślę że nadam się. Możne wziąć mnie na próbę. Organizuję w miarę przyzwoite konkursy w grze. Clienta już wsadziłem w download i teraz ocenę daję wam. Oczywiście dla was mogę zrezygnować z projektu Wacika.
Pozdro!

Offline

 

#6 2009-01-08 20:53:00

Kopek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rekrutacja na stanowisko Tutor/GM

Chciał bym zostać gm ponieważ miałem już kilka swoich otsów do puki rodzice nie zmienili mi neta na wewnętrzne ip na moim otsie grało dużo osób i chwaliło mnie bo każdego gracza traktowałem równo znam się na otsa bardzo dobrze moge też sie zająć skryptami i porządkiem na servie ! aha i spędziłem dużo czasu na otsie miałem 30k lvl :>> W tym pomogłem kilku graczą w questach np na softy itp :>

Ostatnio edytowany przez Kopek (2009-01-08 21:35:13)

Offline

 

#7 2009-01-08 21:03:41

Mr PaLleczek II

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja na stanowisko Tutor/GM

Zgłaszam Swoja kandydaturę na Tuta/Gm Ponieważ Włozyłem juz w ten OTS moj czas i chciał bym zeby on był jakos doceniony Miałem tu 19k+ Druida TaXi II jak cos Gram juz tu Długo. Zanm Komendy Gm/Tuta miałem swojego oTs Juz mam 17 lat jak cos gdyby wiek był jakos wazny !   .    Potrafie duzo zrobic dla OTS jestem czesto ONLINE Gdy sa Dluzsze Weekendy gram nawet 18 dziennie Nie zawsze Expie duzo pomagam Innym Graczom na tym OTS dawałem itemy kase ,ITD małym lvl. sam poswieciłem duzo czasu na TYM OTS zalezy mi zeby Byc tu GM/TUTorem .. Prosze o Rozpatrzenie mojej Kandydatury .!



DZIEKUJE

By Mr PaLleczek II

Offline

 

#8 2009-01-08 21:08:24

gomesik123

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 39
Punktów :   
Nick na ots: Gomess II
Profesja: Palladin
Gildia: Brak :P
Poziom: Ciągle się Zmienia
Skille: 70

Re: Rekrutacja na stanowisko Tutor/GM

Zgłaszam swoją kandydaturę, ponieważ w tibie gram dość długo, po szkole mam bardzo dużo czasu, bardzo dobrze znam komendy gma, chciałbym pomagać innym graczom, często jestem na forum, w grze, tak jak Et. Oblivion potrafię pisać nie tak jak niektóre gwiazdy 'takom' 'choc za mnom'.

Niestety nie znam się na skryptach, ale jeżeli będzie potrzeba to przyswoję informacje na ten temat ;>

Offline

 

#9 2009-01-08 21:24:34

Skocio

Nowy użytkownik

9836078
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2009-01-08
Posty: 5
Punktów :   
Nick na ots: Byl Zerosix Gralem 1 dzien 14k
Profesja: Ms
Gildia: Nie potrzeba.
Poziom: Byl 14k
Skille: 10/10

Re: Rekrutacja na stanowisko Tutor/GM

ja zgłaszam swoją kandydaturę.
Miałem Swojego Otsa Grało Na nim +100 Osób pacc sms i te sprawy
Znam Praktycznie wszytskię komendy Ots
Jestem bardzo często na ots Bo już sie nie uczę I nie Pracuje
I po resecie chciałbym zęby panował W 100% Porządek Na ots
Więc Gdy Się zakończy to wszystko Proszę o kontak gg:9836078
Nick W grze Skocio
Pozdrawiam... !

Ostatnio edytowany przez Skocio (2009-01-08 21:27:52)

Offline

 

#10 2009-01-08 21:32:32

MorDerCa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 120
Punktów :   

Re: Rekrutacja na stanowisko Tutor/GM

Ja zgłaszam się na Gm... jestem odpowiedzialnygraczom na game-chat... pilnuje porządku na serverze...staram się o wszystkich problemach zglaszać webzen...chociaz czasenm trudno z nim o kontakt... ludzie mnie lubią.wiec nie jest chyba tak zle... WebZenowi chyba tez sie nie narazilem ...god Cramalar też ma o mnie dobre zdanie nie wiem jak tam wacik xD
co ja potrafie zrobić Z ots dużo wiem na ich temat chociaz się przyznam że nie wiem wszystkiego jak każdy... Webzen Szykuje dla ciebie Wasp Sctiury co chciales od przeklinania co zaczynaja bic... mam tez  w trakcie klaawisza co za bicie low wsadza sam do kicia na okreslony czas i wyciga all pod 7.6 xD

Ostatnio edytowany przez MorDerCa (2009-01-08 21:40:42)

Offline

 

#11 2009-01-08 21:45:21

Lok

Użytkownik

2034337
Call me!
Skąd: Ełk
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 25
Punktów :   
Nick na ots: GM Elta

Re: Rekrutacja na stanowisko Tutor/GM

Ja Elta zgłaszam swoją kandydaturę na gm-a bądź tutora, a dlaczego? Z tego co widziałem większość gmów którzy byli tutaj za tzw "sms" nie spełniali do końca swojego obowiązku tylko, że tak powiem przebimbali swoje 5 min. Sądzę, że nadaje się na obowiązek bycia tutorem/gmem, mam dużo wolnego czasu, jestem odpowiedzialny, potrafie dostosować się do warunków które zostaną mi przydzielone, posiadam poczucie humoru :O. Gdybym już został przydzielony do ekipy szczególnie zadbałbym o miłą atmosferę, no-spam, przydzielanie domków (jeśli to w ogóle będzie możliwe piszę się na to). Teraz to od Was zależy czy przyjmiecie moją kandydaturę .

Elta


http://img66.imageshack.us/img66/450/10360590cz8.gif

Offline

 

#12 2009-01-08 21:49:29

Kingusia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-08
Posty: 9
Punktów :   

Re: Rekrutacja na stanowisko Tutor/GM

Gm ja mam duze klasyfikacje na tuta/gm mialam Gm na Mazurek Ots oraz na test Serverze Apo znam komendy i nie jestem oszustka.Mam nawet sporo czasu na zajmowanie sie Ots.Jestem mila i lubie pomagac<ale nie rozdawac itemy itd> dla ludzi.Posiadalam wlasny server ale mi sie znudzil.Bardzo prosze o wziecie mnie pod uwage. Ps Mam 1k lvl na Apo (4 miechy)

Offline

 

#13 2009-01-08 22:00:24

Gihat

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja na stanowisko Tutor/GM

Cześć Zgłaszam swoją Kandydaturę ponieważ bardzo lobię grac bylem gm na innych ots i pyzatym lobię Tego otsa xDxDxD

Offline

 

#14 2009-01-08 22:00:55

GM Sharu

Nowy użytkownik

12790385
Zarejestrowany: 2009-01-04
Posty: 5
Punktów :   

Re: Rekrutacja na stanowisko Tutor/GM

witam. jak wiecie mialem gm przed resetem charow i mam nadzieje ze pomagalem wszystkim w miare mozliwosci moich jak i waszych niektorzy gmowie nie pomagali ale nie mowie bo ja tez czasami nie pomagalem iz bylem zajety. zglaszam sie jako nowy gm poniewaz wszystko juz nzma na tym ots wiem co robic czego nie, znam wszystkie komendy i mam bardzo duzo wolnego czasu z ktorym niemam co robic wiec moglbym pomagac roznym gracza ktorzy maja problemy. mam klasyfikacje poniewaz na kilku otsach bylem juz gm tylko stracilem go poniewaz otsy zostaly skasowane. to wszystko

Offline

 

#15 2009-01-08 22:10:27

Fric99

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-08
Posty: 3
Punktów :   

Re: Rekrutacja na stanowisko Tutor/GM

witam mam sporo czasu codziennie jestem online znam miejsca,questy itp.znam tą mapke bardzo dobrze gram juz na tej mapce dość długo.chciałbym być tutem/gm ponieważ nigdy nie rozdawałem itemów nie pokazywałem questów itp.byłem juz gm z 5 razy znam komendy itp.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.castel.pun.pl www.stickhero.pun.pl www.tempusnostrumest.pun.pl www.lwypolnocy.pun.pl www.muprohibitionservers.pun.pl